Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD yelling@golden-cape.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD profil firmy

BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania

 • marki

  PRZYLĄDEK ZŁOTY

 • Ilość pracowników

  >50

 • Coroczne wyprzedaże

  100000-1000000

 • Rok założenia

  2008

 • pc Export

  60% - 70%

 • Obsługiwani klienci

  24

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Wprowadzenie

My, Beijing Cape Golden Gas System Company Ltd., z siedzibą w FangShan Industrial ozon, Pekin, Chiny, producenci zajmujący się badaniami i rozwojem technologii separacji powietrza, która jest profesjonalna w zakresie badań, projektowania, produktów i instalacji.


Cape-Złoty.Posiada grupę wybitnych profesjonalistów, profesjonalne urządzenia do przetwarzania i testowania, doskonały system zarządzania, ścisły system kontroli jakości, może zapewnić klientom profesjonalną, kompleksową obsługę przedsprzedażną, sprzedażową i posprzedażną.Inżynierowie sprzedaży mogą zapewnić profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu, profesjonalne, ekonomiczne i niezawodne rozwiązania technologiczne zgodnie z różnymi wymaganiami i warunkami użytkowania klientów.Kadra projektowa i produkcyjna firmy ucieleśnia w każdym produkcie zaawansowaną technologię i perfekcyjną technologię wytwarzania.Koncepcja obsługi systemu obsługi posprzedażnej firmy to „klient na pierwszym miejscu”, co ma na celu zapewnienie, że każdy produkt może osiągnąć perfekcję i serwis za pierwszym razem, aby zapewnić, że każdy zestaw produktów może być przechowywany w dobrych warunkach pracy.

Cape-Golden zawsze przestrzegał filozofii biznesowej "Harmonia jest najcenniejsza, wiarygodność, uczciwość przede wszystkim", utrzymuje ciągłe innowacje, z całego serca usługi dla ogólnego klienta, z pierwszorzędną technologią, wysokiej jakości produktami, perfekcyjnymi i terminowymi po -obsługa sprzedaży.

Mocne strony firmy
Silny zespół badawczo-rozwojowy technologii
Cape Golden opiera się na przewadze technologicznej Uniwersytetu Tsinghua, Chińskiej Akademii Nauk i Chińskiego Uniwersytetu Rolniczego, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w separacji powietrza i technologii nawadniania rolniczego, teraz możemy spełnić różne wymagania klientów w różnych dziedzinach, zawsze nalegamy zapewnienie ekonomicznej, niezawodnej,wydajne i standardowe przyrządy i serwis.
Doskonałe środki zapewnienia jakości produkcji
Beijing Cape Golden Gas System Company Ltd. prowadzi zarządzanie kontrolą jakości w procesie produkcyjnym, zgodnie z normą systemu zarządzania jakością ISO9001:2000, w tym:
1.Wyczyść wymagania klienta, zapewnij doskonałe, rozsądne rozwiązania technologiczne
2.Przegląd kontraktu
3.Kontrola projektu
4.Zakup części zamiennych, outsourcing kontroli przetwarzania
5.Kontrola produkcji
6.Inspekcja fabryczna
6.Pakowanie sprzętu i kontrola wysyłki
 

Historia

Założona w 2008 roku firma jest międzynarodowym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, projektowanie, produkcję, sprzedaż, inżynierię i serwis.Przeszedł system zarządzania jakością ISO9001 i system zarządzania jakością urządzeń medycznych ISO13485.

 

Cape Golden opiera się na przewadze technologicznej Uniwersytetu Tsinghua, Chińskiej Akademii Nauk i Chińskiego Uniwersytetu Rolniczego, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w technologii separacji powietrza, teraz możemy spełnić różne wymagania klientów w różnych dziedzinach, zawsze nalegamy na zapewnienie ekonomiczne, niezawodne, wydajne i standardowe przyrządy i serwis.Nasi użytkownicy w Chinach, Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i ponad 40 krajach i regionach.Do tej pory funkcjonowało normalnie tysiące zestawów naszych instrumentów.

Usługa

Delikatne i staranne szkolenie na miejscu oraz obsługa posprzedażowa

 

Cape Golden zapewnia szkolenie na miejscu dla każdego sprzedanego produktu i obsługę posprzedażną, szkolenie na miejscu jest przez nieograniczony czas, aby klienci mogli w pełni zrozumieć wskaźniki produktów.
Infolinia obsługi posprzedażnej przez 7*24 godzin, aby w każdej chwili poradzić sobie z problemami klientów.
37 pracowników obsługi posprzedażnej zapewnia obsługę na miejscu klientom na całym świecie.
Od początku istnienia firmy nie ma ani jednego przypadku reklamacji usług posprzedażowych, nasza firma zdobywa wysokie uznanie klientów w różnych rejonach świata.

Chiny BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD profil firmy 0

Nasz zespół

Pekin Cape Golden Gas System Company LTD.posiada pełną strukturę organizacyjną, z profesjonalnym zapleczem technicznym generatora tlenu i azotu.
Nasza firma liczy około 60 osób i dzielimy się na 4 zespoły jak poniżej:

MarketingaznaleźćZespół sprzedaży:
Skoncentruj się na każdym wymaganiu i zaoferuj profesjonalne porady i propozycje, które pomogą Ci wybrać najbardziej opłacalne urządzenie.

Pomoc techniczna Zespół:
Każde wymaganie techniczne, bez względu na rodzaj, nasz zespół techniczny cierpliwie przeanalizuje jeden po drugim, a następnie w najkrótszym czasie przygotuje dla Ciebie szczegółowy wypiek paszy.
Zespół Kontroli Jakości:
Zespół Kontroli Jakości wymusza rygorystyczną kontrolę zgodnie z ISO9001, każde urządzenie zostanie dokładnie sprawdzone przed dostawą i sporządzi raport do ewidencji, aby zapewnić jakość urządzenia.

Zespół posprzedażowy:
Obsługując całą obsługę posprzedażną, gdy wystąpią problemy techniczne, udzielą szybkiej odpowiedzi, zaproponują stosowną sugestię, dopóki nie pomogą Ci znaleźć rozwiązania.

 

Chiny BeiJing Cape Golden Gas System Company LTD profil firmy 0